Akční

Crysis 2 ke stažení zdarma (download free)

Rok:
Kategorie:Akční

Pokračování graficky přelomové FPS Crysis a paralelního datadisku Crysis Warhead z let 2007 a 2008 přichází s řadou novinek. Těmi nejviditelnějšími jsou uvedení Cryengine 3, záměna tropické džungle za městskou a představení nového hrdiny – „Alcatraze“. Tento americký mariňák musí čelit invazi mimozemšťanů.

Tři roky po událostech prvního dílu, v roce 2023, se situace zcela vymyká kontrole a už se dávno dostala mimo rámec malého tropického ostrova, kam bylo zasazeno dění prvních dvou her ze série. Mimozemšťané si nyní troufají útočit na hustě zalidněné oblasti a klíčová lidská města. Takovou aglomerací je i New York. Civilní obyvatelstvo již bylo evakuováno a velkoměsto se stává bojištěm mezi armádou a mimozemskými silami. Ty se za tři roky dokonale přizpůsobily klimatickým podmínkám na Zemi a jsou pro lidi smrtící, aniž by musely ochladit okolní prostředí hluboko pod bod mrazu jako předtím. Dosáhly toho díky exoskeletům, které si tito křehcí tvorové vyrobili po vzoru lidských těl. Zbraně, jenž používají, i styl boje je podobný tomu lidskému. Nebyli by to ale dostatečně zlí emzáci, kdyby neměli v záloze několik špinavých triků.

Alcatraz má však něco, co nemá ani jedna ze stran konfliktu – Nanosuit 2, superoblek poskytující svému nositeli neobyčejnou odolnost, sílu, rychlost, i neviditelnost, pokud je třeba. Oblek patřil protagonistovi prvního dílu „Nomadovi“ a Alcatraz ho dostává od jeho spolubojovníka „Propheta“. Problémem je, že oblek chce zpět jeho výrobce, „Crynet Systems“, který Propheta dal pronásledovat armádou. Nyní se přes kritickou situaci v NY, kdyby měli všichni lidé spolupracovat, stává štvanou zvěří Alcatraz. Krom mimozemské hrozby se tak na své cestě skrz zničené město musí vypořádat i s po zuby vyzbrojenou, lidskou armádou.

Crysis 2 je první hrou ze série, která vychází i na konzole (Xbox 360, PS3) a podporuje 3D zobrazení.Stáhnout hru Crysis 2 zdarma
KOupit levně hru Crysis 2 na Xzone
Stáhnout češtinu ke hře Crysis 2 zdarma
Stáhnout crack ke hře Crysis 2 zdarma
Stáhnout obal ke hře Crysis 2 zdarma
Stáhnout trailer ke hře Crysis 2 zdarma
Stáhnout obrázky ke hře Crysis 2 zdarma
Stáhnout cheaty ke hře Crysis 2 zdarma
uloz.to - sdílej snadno data

Comments Closed

Comments are closed. You will not be able to post a comment in this post.