RPG, Strategie

Elemental: Fallen Enchantress ke stažení zdarma (download free)

Rok:
Kategorie:RPG Strategie

Fallen Enchantress je fantasy strategie s prvky RPG amerického vývojáře Stardock Entertainmenta je následníkem, pokračovatelem a předělávkou nepříliš úspěšného Elemental: War of Magic .

Hra se odehrává ve světě Elemental, což je svět plný magie, který je ale zpustošený válkou a rozerván Titány, nesmrtelnými bytostmi, které se snažili Elemental ovládnout. Svět je rozdělen na dva nepřátelské tábory: Lidé a Padlí, a neutrální stranou jsou zde Monstra. Jako jeden z mála přeživších v tomto světě ovládáte tajemství a moc magie a lidé k vám vzhlíží jako k vůdci a šiřiteli civilizace do celého světa. Vy se tedy s hrstkou věrných vydáváte do světa.

Prostřednictvím hry budete zkoumat nové technologie, učit se nová kouzla, budovat města, stavět armády a bojovat proti nepřátelským frakcím. Hra obsahuje i nástroj na tvorbu a přidání nových lokací, nástrojů, questů, ale i frakcí nebo kouzel. Vzhledem k tomu, že je hra zasazena do stejného světa jako War of Magic, využívá i stejná nastavení. Pro všechny vlastníky Elemental: War of Magic je Fallen Enchatress zdarma.Stáhnout hru Elemental: Fallen Enchantress zdarma
KOupit levně hru Elemental: Fallen Enchantress na Xzone
Stáhnout češtinu ke hře Elemental: Fallen Enchantress zdarma
Stáhnout crack ke hře Elemental: Fallen Enchantress zdarma
Stáhnout obal ke hře Elemental: Fallen Enchantress zdarma
Stáhnout trailer ke hře Elemental: Fallen Enchantress zdarma
Stáhnout obrázky ke hře Elemental: Fallen Enchantress zdarma
Stáhnout cheaty ke hře Elemental: Fallen Enchantress zdarma
uloz.to - sdílej snadno data

Comments Closed

Comments are closed. You will not be able to post a comment in this post.