Adventury

Yoomurjak’s Ring ke stažení zdarma (download free)

Rok:
Kategorie:Adventury

Yoomurjak’s Ring je jednou z mála plně FMV her, které vznikly v prvním desetiletí nového milénia. Maďarští tvůrci (série AGON) si také touto hrou odbyli premiéru s tímto dnes již nepříliš populárním žánrem. První verze vznikla již na sklonku roku 2006, o anglické titulky obohacená verze o tři roky později. Finální verze s anglickým dabingem je plánována na rok 2012.

Hra vznikala nejprve jako promoční software pro město Eger na severu Maďarska. Jelikož však hra kvalitami přesahovala pouhý reklamní software, byla vydána jako plnohodnotná adventura. Titul čerpá inspiraci v knize Eclipse of the Crescent Moon od spisovatele Gézy Gárdonyia. Co se her týče, autoři se snažili zpracovat podobný zážitek (v čele s reálnou lokalitou) jako tomu bylo u The Beast Within: A Gabriel Knight Mystery a Byzantine: The Betrayal.

Příběh je rozdělen do pěti dnů. Na počátku Jonathan Hunt, americký novinář, přijíždí do rodné země svých předků. Není to však jediným důvodem, proč se do Maďarska vypravil. V jedné knize četl o vědci jménem Ábray, který právě ve městě Eger žil na konci 19. století. Ten prý sestrojil stroj času. Touha po dobrodružství je silná, a tak Jonathan vyráží prozkoumat s ním spjatou zemi a pravdu ohledně vynálezce.Stáhnout hru Yoomurjak’s Ring zdarma
KOupit levně hru Yoomurjak’s Ring na Xzone
Stáhnout češtinu ke hře Yoomurjak’s Ring zdarma
Stáhnout crack ke hře Yoomurjak’s Ring zdarma
Stáhnout obal ke hře Yoomurjak’s Ring zdarma
Stáhnout trailer ke hře Yoomurjak’s Ring zdarma
Stáhnout obrázky ke hře Yoomurjak’s Ring zdarma
Stáhnout cheaty ke hře Yoomurjak’s Ring zdarma
uloz.to - sdílej snadno data

Comments Closed

Comments are closed. You will not be able to post a comment in this post.