Simulatory

Agrar Simulator 2012 ke stažení zdarma (download free)

Rok:
Kategorie:Simulatory

Idylické, široké krajiny s bujnou pastvin a polí ladem čeká v zemědělství Simulator 2012 se podařilo.
Jako farmář, hráči si na klasické úkoly v zemědělství a chovu zvířat, pěstování surovin a lukrativní obchod s hotovými výrobky.
V nové části zemědělské hráčů simulátor řady jsou četné detailní zemědělských strojů Fendt, Challenger, Massey Ferguson a Valtra k dispozici. Original traktory, kombajny, řezačky, příslušenství a přívěsy, které čekají na řízené na poli. Zda zemědělské simulátor fanoušci si na tento úkol se nebo se spoléhat na AI založený pomocník systém je jen na vás. Příjmu mohou být investovány do více a více výkonné zemědělské stroje a zařízení, rozšiřování zemědělských pracovníků a efektivnější.
Jako ctižádostivý farmář, musíte takticky investovat moudře vytvářet maximální návratnost. Dávejte pozor, abyste v průběhu stávky stopy. Jen tak můžete rozšířit své farmy a koupit další pozemky. Vyberte pro pěstování různých plodin, jako je ječmen, žito, pšenice nebo stavět na řepku a kukuřici. Sklizeň je možné použít i jako krmivo pro zvířata, semena nebo opětovně použity jako nabízenou na trhu a se ziskem. Člověk by měl vždy dávat pozor na výkyvy trhu, a ne dělat po celý ztráty zaměstnání.
Stavět na další kolo, a můžete pracovat zvířat: krávy, koně, ovce, slepice, husy, včetně her, můžete mít a udržovat na své farmě. Pokud vše půjde dobře, může být u některých druhů zvířat, jsou mladí. To vám umožní prodávat postupně dobytek obchodu. Jejich zvířata vyžadují velkou pozornost. Dbejte na správné krmení, denní péči o stájí a také sledovat pohodu. Pokud se člověk nemusí sledovat stav stájí a zvířat, může to způsobit katastrofální podmínky, čistoty a zdraví vést rychle. S tolik práce ve stájích a na pole, které jsou, pokud vaší zahradě roste a rozšiřuje, bude potřebovat podporu. Zapněte zaměstnanců a investovat do jeho dalšího rozvoje.Stáhnout hru Agrar Simulator 2012 zdarma
KOupit levně hru Agrar Simulator 2012 na Xzone
KOupit levně hru Agrar Simulator 2012 na INSTANT-GAMING
Stáhnout češtinu ke hře Agrar Simulator 2012 zdarma
Stáhnout crack ke hře Agrar Simulator 2012 zdarma
Stáhnout obal ke hře Agrar Simulator 2012 zdarma
Stáhnout trailer ke hře Agrar Simulator 2012 zdarma
Stáhnout obrázky ke hře Agrar Simulator 2012 zdarma
Stáhnout cheaty ke hře Agrar Simulator 2012 zdarma
uloz.to - sdílej snadno data

Comments Closed

Comments are closed. You will not be able to post a comment in this post.