Adventury

Anna ke stažení zdarma (download free)

Rok:
Kategorie:Adventury

Vývojáře z italského týmu Dreampainters nestimulují smyšlené fantasy a sci-fi světy, ale svět reálný, svět okolo nich. Proto svoji chystanou mysteriózní adventuru Anna zasadili do několika lokací v italském údolí D’Ayas, přičemž klíčovou úlohu sehrává starý mlýn, kde se kdysi dávno odehrál zločin (i ve skutečnosti).
Anna bude používat motivy místního folklóru, ale základní premisu plní vražda ženy a dětí žárlivým dřevorubcem, která po sobě zanechala několik neklidných duší potulujících se krajinou a páchajících zřejmě neplechu. Krom neobvyklého prostředí se bude Anna držet zajetých žánrových konvencí a nechá vás řešit puzzly a hledat adventurním způsobem stopy k objasnění celé záhady.

Připraveny jsou celkem tři konce, ale na základě chování v určitých situacích tvůrci slibují, že při každém ze tří průchodů hrou narazíte na odlišné puzzly a lokace. A pokud má dohrání hry na jeden způsob zabrat cca 3 hodiny, tak při započtení všech tří variant se z Anny dá vymáčknout až 9 hodin strašidelné zábavy – údajně.Stáhnout hru Anna zdarma
KOupit levně hru Anna na Xzone
KOupit levně hru Anna na INSTANT-GAMING
Stáhnout češtinu ke hře Anna zdarma
Stáhnout crack ke hře Anna zdarma
Stáhnout obal ke hře Anna zdarma
Stáhnout trailer ke hře Anna zdarma
Stáhnout obrázky ke hře Anna zdarma
Stáhnout cheaty ke hře Anna zdarma
uloz.to - sdílej snadno data

Comments Closed

Comments are closed. You will not be able to post a comment in this post.