Akční, Online

Call of Duty 4: Modern Warfare ke stažení zdarma (download free)

Call of Duty 4, jak už podtitul napovídá, přenáší sérii CoD z WW2 do současného světa. Druhá světová válka a zákeřní Němci byli nahrazeni aktuální teroristickou hrozbou a fiktivním diktátorem Imranem Zakhaevem. […]
Rok:
Kategorie:Akční Online

Call of Duty 4, jak už podtitul napovídá, přenáší sérii CoD z WW2 do současného světa. Druhá světová válka a zákeřní Němci byli nahrazeni aktuální teroristickou hrozbou a fiktivním diktátorem Imranem Zakhaevem.

Herní principy se nemění, a tak se opět jedná o klasickou linearní střílečku, která staví hlavně na hutné atmosféře války a bojiště.
Střídavě hrajete za britského důstojníka SAS „Soap“ MacTavishe na evropských bojištích a za amerického Mariňáka Paula Jacksona na bojištích na Středním Východě. Pod ruku dostanete většinu moderních zbraní a i několik vychytávek v podobě přímého řízení dělostřelecké palby z bombardéru.
Nemalou součástí hry je také multiplayer, ve kterém hráč získává zkušenosti a postupně si vylepšuje svoji postavu.Stáhnout hru Call of Duty 4: Modern Warfare zdarma
KOupit levně hru Call of Duty 4: Modern Warfare na Xzone
Stáhnout češtinu ke hře Call of Duty 4: Modern Warfare zdarma
Stáhnout crack ke hře Call of Duty 4: Modern Warfare zdarma
Stáhnout obal ke hře Call of Duty 4: Modern Warfare zdarma
Stáhnout trailer ke hře Call of Duty 4: Modern Warfare zdarma
Stáhnout obrázky ke hře Call of Duty 4: Modern Warfare zdarma
Stáhnout cheaty ke hře Call of Duty 4: Modern Warfare zdarma
uloz.to - sdílej snadno data

Comments Closed

Comments are closed. You will not be able to post a comment in this post.