Akční, RPG

Deus Ex: Human Revolution ke stažení zdarma (download free)

Píše se rok 2027 a svět je na vrcholu nové renesance. Lidské tělo je vylepšováno mechanickými implantáty, takzvanými augmentacemi. Nadnárodní společnosti zabývající se jejich výrobou bojují o podíl na trhu, […]
Rok:
Kategorie:Akční RPG

Píše se rok 2027 a svět je na vrcholu nové renesance. Lidské tělo je vylepšováno mechanickými implantáty, takzvanými augmentacemi. Nadnárodní společnosti zabývající se jejich výrobou bojují o podíl na trhu, mezi obyčejnými lidmi však kromě nadšení zuří i odpor vůči upravování člověka pomocí technologie.

Vy vstupujete do dění jako Adam Jensen, šéf bezpečnosti ve společnosti Sarif Industries. Hlavní výzkumnice a shodou okolností i Adamova ex-přítelkyně Megan Reed učiní na poli vylepšování lidského těla revoluční objev, záhy však na sídlo firmy zaútočí skupina augmentovaných zabijáků, která zdemoluje laboratoře a povraždí výzkumný personál včetně Megan. Adam je smrtelně raněn a jedinou šancí na záchranu je prošpikovat jeho tělo implantáty. Po půl roce se Adam vrací do akce, aby zjistil pravdu o událostech vedoucích k jeho nedobrovolné přeměně.

Human Revolution je prequelem původního Deus Exu a rebootem celé série. Po vzoru originálu se jedná o mix FPS a RPG, kde je možné dosáhnout cíle různými způsoby. Herní mechaniky stojí na čtyřech pilířích – boj, stealth, hackování a sociální interakce. Můžete je libovolně střídat a kombinovat a vytvořit si tak svůj unikátní styl hry. Odměnou vám jsou zkušenostní body – za ně nakoupíte kterékoli z jednadvaceti augmentací a bezpočtu jejich vylepšení. Mezi novinky patří rozhovorové souboje, komplexní hackovací minihra nebo mnohými kritizovaný krycí systém z pohledu třetí osoby. Herní doba hlavní příběhové linky se odhaduje na 25 hodin, s vedlejšími misemi se však může ještě o pár hodin protáhnout.

Pro Human Revolution je také k dispozici stahovatelný obsah (DLC). Prvním je „Tactical Enhancement Pack“, obsahující brokovnici, sniperku a 10 000 kreditů. Dalším DLC je Explosive Mission Pack, nabízející několik dalších předmětů a jednu novou misi. A větším příběhovým DLC je The Missing Link odehrávající se na nákladní lodi při Adamově transportu ze Šanghaje do Singapuru.Stáhnout hru Deus Ex: Human Revolution zdarma
KOupit levně hru Deus Ex: Human Revolution na Xzone
Stáhnout češtinu ke hře Deus Ex: Human Revolution zdarma
Stáhnout crack ke hře Deus Ex: Human Revolution zdarma
Stáhnout obal ke hře Deus Ex: Human Revolution zdarma
Stáhnout trailer ke hře Deus Ex: Human Revolution zdarma
Stáhnout obrázky ke hře Deus Ex: Human Revolution zdarma
Stáhnout cheaty ke hře Deus Ex: Human Revolution zdarma
uloz.to - sdílej snadno data

Napsat komentář