Adventury, Akční

Doctor Who: City of the Daleks ke stažení zdarma (download free)

Rok:
Kategorie:Adventury Akční

Spolu se znovuuvedením britského seriálu na obrazovky přichází také nová hra s příznačným názvem Doctor Who: The Adventure Games. Hra je žánrem akční adveturou a je uváděna jako série samostatných epizod, kdy v krátkých časových intervalech jsou vydávány jednotlivé, na sebe navazující kapitoly. Ty pak jsou pro anglickou herní obec volně ke stažení na oficiálních stránkách seriálu (seriál je svým způsobem součástí moderní britské kultury), pro zájemce ze zbytku světa je hra přístupná za poplatek. Nakonec bylo těchto kapitol vydáno úhrnem pět, než jej chlebodárci z BBC pro uvadající zájem a strach o překrytí se s jinými projekty stejného titulu zrušili.

První díl minisérie nese podtitul City of the Daleks. V kůži hlavní postavy Doctora (a za pomoci sličné asistentky Amy Pond) zjišťujete, že jistá rasa Daleks napadla matičku Zemi s úmyslem podrobit si lidstvo. Jako poslední Pán času se musíte vydat do Londýna roku 1963 a utnout zárodek tohoto útoku v počátku. K tomu dobře poslouží věrný nástroj – sonický šroubovák.

Po vzoru jiných adventur je nutný sběr různých předmětů a jejich následné použití na příslušných místech. V různých úrovních hry je také nutné dešifrovat hádanky, a tím si zajistit další postup. Své využití ve hře má i tzv. stealth krytí.Stáhnout hru Doctor Who: City of the Daleks zdarma
KOupit levně hru Doctor Who: City of the Daleks na Xzone
KOupit levně hru Doctor Who: City of the Daleks na INSTANT-GAMING
Stáhnout češtinu ke hře Doctor Who: City of the Daleks zdarma
Stáhnout crack ke hře Doctor Who: City of the Daleks zdarma
Stáhnout obal ke hře Doctor Who: City of the Daleks zdarma
Stáhnout trailer ke hře Doctor Who: City of the Daleks zdarma
Stáhnout obrázky ke hře Doctor Who: City of the Daleks zdarma
Stáhnout cheaty ke hře Doctor Who: City of the Daleks zdarma
uloz.to - sdílej snadno data

Comments Closed

Comments are closed. You will not be able to post a comment in this post.