Adventury, Akční

Doctor Who: The Eternity Clock ke stažení zdarma (download free)

Rok:
Kategorie:Adventury Akční

ůvodní britský televizní seriál o osudech postavy jménem Doctor, který je zapsaný v Guinessově knize rekordů jako nejdéle běžící sci-fi seriál na světě, se rozhodla BBC znovu oživit a uvést zpět na výsluní v roce 2005. Spolu s touto reinkarnací bylo učiněno rozhodnutí oprášit také videoherní ztvárnění. Po sérii Doctor Who: The Adventure Games, která čítala celkem pět dílů, následuje tak tímto počinem další přídavek k dobrodružstvím kultovního zástupce mimozemské rasy Pánů času.

Spíše než adventurou je hra žánrem akční arkádovou plošinovkou, kde se můžete obout do dvou postav – do titulní postavy celé herní série (Doctora) a do jeho krásné přítelkyně River Song. Jejich příběh se zde začíná odvíjet od zjištění, že existuje jistý tajemný předmět, „The Eternity Clock“, který je roztříštěn napříč časovými epochami. Díky své lodi, která má podobu britské modré policejní budky z 50. let minulého století, se do těchto časů musíte vydat a kousky hodinového přístroje sesbírat, aby v celém vesmíru nastala rovnováha.

Časové roviny jsou celkem čtyři (roky 1561, 1892, 2012 a 2106) a místo určení vždy stejné, Londýn. V minulosti, současnosti i budoucnosti je nutné se probojovat řadami nepřátel daného období, proskákat lokacemi a zdárně vyřešit puzzly, zpřístupňující další postup.

Hra nabízí kooperativní multiplayer pro dva hráče na jednom PC.Stáhnout hru Doctor Who: The Eternity Clock zdarma
KOupit levně hru Doctor Who: The Eternity Clock na Xzone
KOupit levně hru Doctor Who: The Eternity Clock na INSTANT-GAMING
Stáhnout češtinu ke hře Doctor Who: The Eternity Clock zdarma
Stáhnout crack ke hře Doctor Who: The Eternity Clock zdarma
Stáhnout obal ke hře Doctor Who: The Eternity Clock zdarma
Stáhnout trailer ke hře Doctor Who: The Eternity Clock zdarma
Stáhnout obrázky ke hře Doctor Who: The Eternity Clock zdarma
Stáhnout cheaty ke hře Doctor Who: The Eternity Clock zdarma
uloz.to - sdílej snadno data

Comments Closed

Comments are closed. You will not be able to post a comment in this post.