Akční

Ghosts ‚N Goblins ke stažení zdarma (download free)

Rok:
Kategorie:Akční

Sir Arthur rytíř bez bázně a hany se uchází o ruku krásné princezny Prin Prin opětující jeho city. Král démonů Astaroth však má s princeznou vlastní nekalé plány, a tak je jednoho dne unesena jeho pekelníky. Smělý Arthur se vydává na výpravu za její záchranou, obnášející temný hvozd, hřbitov plný oživlých umrlců, dům létajících bulv, ďáblem posedlé město i hlubiny samotného podsvětí.

Hra byla už od počátku pokládána za jednu z těch těžších v rámci žánru plošinovek. Arthur tu musí čelit nejen pohyblivým plošinám, hrozbě utonutí, uhoření, ale především neúprosnému časovému limitu v každé úrovní a také skutečnosti, že jediná rána od nepřítele znamená ztrátu vznešeného brnění. Pokud se tak stane, další rána by bude smrtelná a Arthur si musí si cestu skrz netopýry, zlobry a draky proklestit ve spodkách, pokud po cestě nenajde další.

Uprostřed každé z úrovní se nachází jeden záchytný bod. Mezi pro plošinovky typické power-upy se řadí třeba dýky či bomby. Po prvním dohrání se hráč dozví, že vše byla šalba narafičená ďáblem a musí projít celou hru ještě jednou na vyšší obtížnost. Z původní verze pro automaty na mince z roku 1985 bylo Ghosts ‚N Goblins mezi lety 1986-87 portováno na většinu dobových platforem včetně PC s operačním systémem DOS.Stáhnout hru Ghosts ‚N Goblins zdarma
KOupit levně hru Ghosts ‚N Goblins na Xzone
KOupit levně hru Ghosts ‚N Goblins na INSTANT-GAMING
Stáhnout češtinu ke hře Ghosts ‚N Goblins zdarma
Stáhnout crack ke hře Ghosts ‚N Goblins zdarma
Stáhnout obal ke hře Ghosts ‚N Goblins zdarma
Stáhnout trailer ke hře Ghosts ‚N Goblins zdarma
Stáhnout obrázky ke hře Ghosts ‚N Goblins zdarma
Stáhnout cheaty ke hře Ghosts ‚N Goblins zdarma
uloz.to - sdílej snadno data

Comments Closed

Comments are closed. You will not be able to post a comment in this post.