Akční, Novinky

Hitman Sniper Challenge ke stažení zdarma (download free)

Rok:
Kategorie:Akční Novinky

HITMAN: Sniper Challenge je samostatný zábavný bonus s cílem odměnit fanoušky, kteří si předobjednají standardní hru HITMAN: Absolution nebo HITMAN: Absolution Profesional Edition. Při předobjednání a následném zakoupeni samotné hry Vám bude tato částka (199,- Kč) odečtena z ceny hry, takže neplatíte nic navíc.
Stojíte na balkoně s výhledem na oslavu pořádanou na střeše protějšího domu. Byli jste najati na likvidaci Richarda Stronga mladšího, ředitele společnosti Stallion Armaments, a celé jeho ochranky. Zkušení hráči budou při co nejefektivnějším plnění zadaného úkolu získávat násobiče bodů, objevovat tajné bonusy, zpřístupňovat si různá vylepšení a s úžasem zjišťovat, kolika netradičními způsoby je možné zbavit se těl.
Během hry si můžete zpřístupnit výkonnou odstřelovací pušku Kazo TRG a celou řadu vylepšení, jež si následně přenesete do hry HITMAN: ABSOLUTION. V online žebříčku si navíc budete moci porovnat své schopnosti nájemného zabijáka s ostatními hráči z celého světa a zapojit se do řady odstřelovacích soutěží.Stáhnout hru Hitman Sniper Challenge zdarma
KOupit levně hru Hitman Sniper Challenge na Xzone
KOupit levně hru Hitman Sniper Challenge na INSTANT-GAMING
Stáhnout češtinu ke hře Hitman Sniper Challenge zdarma
Stáhnout crack ke hře Hitman Sniper Challenge zdarma
Stáhnout obal ke hře Hitman Sniper Challenge zdarma
Stáhnout trailer ke hře Hitman Sniper Challenge zdarma
Stáhnout obrázky ke hře Hitman Sniper Challenge zdarma
Stáhnout cheaty ke hře Hitman Sniper Challenge zdarma
uloz.to - sdílej snadno data

Comments Closed

Comments are closed. You will not be able to post a comment in this post.