Akční

Ninja Gaiden II ke stažení zdarma (download free)

Rok:
Kategorie:Akční

Nedlouho po událostech v původním Ninja Gaiden, kde Ryu Hayabusa porazil padoucha Jaquioa, se objevuje nové nebezpečí. Císař temnot, Ashtar, má zalubem uvrhnout svět do doby temna. Nepočítá však se statečným ninjou Ryu Hayabusou, jehož smyslem života je právě likvidace takovýchto, zlo rozsévajících živlů.

Tento díl vyšel již roku 1990 pro konzoli NES (Nintendo Entertainment System), majitelé osobních počítačů s operačním systémem se dočkali o rok později, stejně jako vlastnící Amigy. Oproti minulému dílu zůstává z větší míry vizuální podoba, avšak herní model byl značně vylepšen. Tentokrát je možno využít útoků, i když šplháte po žebříku. Stejně tak doznala změn i rychlost a přesnost skoků. Důraz byl také kladen na rozmanitější design hratelnosti, který plně využívá možností žánru. Hráč je tak konfrontován se silným větrem, málo osvětlenými tunely či tekoucí vodou. Souboje s bossy nyní vyžadují strategii a na každého z nich je třeba uplatnit odlišnou techniku.

Port pro DOS se příliš nepovedl, a oproti původní NES verzi byl ve všech směrech, mimo grafiky, horší. Předně jde o velice nízký framerate, který je pro tento typ her stěžejní. Zhoršení doznalo i klávesnici neuzpůsobené ovládání a zvuky, které se od NES verze značně liší. O rok později vyšel další, třetí díl, nazvaný Ninja Gaiden III: The Ancient Ship of Doom, který však zůstal, pouze na systémech NES a Lynx.Stáhnout hru Ninja Gaiden II zdarma
KOupit levně hru Ninja Gaiden II na Xzone
KOupit levně hru Ninja Gaiden II na INSTANT-GAMING
Stáhnout češtinu ke hře Ninja Gaiden II zdarma
Stáhnout crack ke hře Ninja Gaiden II zdarma
Stáhnout obal ke hře Ninja Gaiden II zdarma
Stáhnout trailer ke hře Ninja Gaiden II zdarma
Stáhnout obrázky ke hře Ninja Gaiden II zdarma
Stáhnout cheaty ke hře Ninja Gaiden II zdarma
uloz.to - sdílej snadno data

Comments Closed

Comments are closed. You will not be able to post a comment in this post.