Akční

Resident Evil 2 ke stažení zdarma (download free)

Rok:
Kategorie:Akční

Resident Evil 2 je konverze jedné z nejslavnějších her na PSX. Jedná se o akční hororovou adventuru, ve které je hráč vystaven neustálému napětí, notným dávkám strachu a krvavým akcím. Průběh hry je sledován statickou kamerou, která se automaticky přepíná v závislosti na momentální lokaci, ve které se postava nachází.

Děj je situován v americkém městě Racoon City. Tajná organizace Umbrella provádí výzkumy na nebezpečných mutagenních virech. Jak už to tak bývá, celá věc se vymkne kontrole a ze zasažených lidí tímto virem se stávají zmutovaná zombie monstra, kterým vzápětí podléhají další a další lidé. Virus se velmi rychle rozšiřuje, až zachvátí celé město. Kopy mrtvol, požáry a panika. V této situaci se téměř současně ocitnou dva lidé – Leon Kennedy a Claire Redfield.

Na začátku má hráč možnost výběru z obou těchto charakterů. Během hry se však budou obě postavy potkávat a navzájem si pomáhat. Celá hra je tedy rozdělena na dvě mise, přičemž při dohrání za první charakter je možnost vyzkoušet si celou hru v určitých modifikacích i za charakter druhý.Stáhnout hru Resident Evil 2 zdarma
KOupit levně hru Resident Evil 2 na Xzone
KOupit levně hru Resident Evil 2 na INSTANT-GAMING
Stáhnout češtinu ke hře Resident Evil 2 zdarma
Stáhnout crack ke hře Resident Evil 2 zdarma
Stáhnout obal ke hře Resident Evil 2 zdarma
Stáhnout trailer ke hře Resident Evil 2 zdarma
Stáhnout obrázky ke hře Resident Evil 2 zdarma
Stáhnout cheaty ke hře Resident Evil 2 zdarma
uloz.to - sdílej snadno data

Comments Closed

Comments are closed. You will not be able to post a comment in this post.